Jelikož jsem sám muzikant a hojně se pohybuji v muzikantském prostředí, dostanu se dost často k příležitostem, kdy mohu spolupracovat se spoustou skvělých a talentovaných lidí. Dlouhodobě a pravidelně spolupracuji s přáteli ze skupin Relaps nebo SunDrive, měl jsem možnost fotografovat skupinu finalisty Superstar Mira Šmajdy, skupinu The Apples nebo třeba Olympic.

Velkou lahůdkou bylo promo focení s dnes již neexistující kladenskou kapelou Manic Distortion. Členové poletující ve vzduchu byli mým nápadem a tak taky zůstalo na mně, abych si ho zrealizoval. Jedná se opět o starý známý Photoshop. Žádná lanka, kladky a nitky. Všechno je jedno velké digitální kouzlo.

↓ scrolluj dál

sundrive

Když skupina Sundrive točila svůj první videoklip k písni “The Hero From Flesh And Bones”, vzala si mě s sebou, abych zdokumentoval backstage natáčení. Šlo totiž o velkou věc. Natáčelo se celý den s červeným Fiatem Barchetta na pojízdné rampě v nádherné přírodě Posázaví. Kromě pár fotek vzniklo i krátké backstage video, které jsem sestříhal a opatřil vlastní hudbou. Výsledný videoklip skupiny Sundrive uvidíš po kliku na button.