Womanity je otevřená fotografická série věnovaná ženské kráse, ženským cnostem i neřestem a vůbec všemu, co tato božská stvoření ztělesňují. Fotografie jsou převážně inspirované dílem Alfonse Muchy, jindy jde jen o výplod mé fantazie. Nejde o žádnou komerční záležitost a z velké většiny na fotografiích nefigurují profesionální modelky, ani dívky, které by se za ně považovaly.

Zuzana

V mnoha ohledech vyjímečné bylo focení s českou Playmate Zuzkou Strakošovou, která měla mít na své hlavě korunu z několika zapálených svící. Z nějakého zvláštního důvodu ale modelka na hlavě kilo rožhaveného vosku mít nechtěla a tak se dostal ke slovu opět starý známý Photoshop. Tedy přesněji až poté, co byla koruna vyrobena a modelka nafocena. Jak to celé probíhalo se můžeš podívat v následujícím videu.

Ateliér

Kdo by čekal velké ateliéry a drahé vybavení, by byl zklamán. Téměř všechny fotografie byly pořízeny v mém skromném bytečku 2+kk na Kladně.

Co se týče techniky, bylo použito jen pár studiových blesků s věčně vybitými baterkami, nějaká ta odrazka a softbox. Všechny rekvizity, čelenky a šperky jsem dával dohromady sám a   se stylingem a make-upem mi pomáhala má tehdejší přítelkyně.